moda dla puszystych

moda dla puszystych

Sie 27
moda dla puszystych

7. Nie mogą Bury You With It

Jest faktem, a okazją do ciebie, że obszary, które dla osób starszych obywateli są dojrzałe ze sprzedażą nieruchomości w każdy weekend. Pozycje są zawsze lepsze niż to, co można dostać w sprzedaży garażu i są zwykle drogie, aby przenieść.

8. Going, Going, Przeminęło!

Miej oko na Twoim papieru dla przetargów publicznych w danym obszarze. Zignoruj ??drogie przedmioty, które reklamują w swoich reklamach. Nie zawsze są dużo tańszych, mniejszych elementów, które nie przeszkadzają aukcji. Możesz uzyskać niesamowite okazje.

9. Ups!

Często, z jakiegokolwiek powodu, ludzie będą przechowywać swoje posiadłości w zakładzie Self-Storage, a następnie zaniedbują płacić miesięczny czynsz. Kiedy to nastąpi, kierownik niezwłocznie umieszcza kłódki na urządzeniu, a następnie aukcję zawartość. Jest to ostateczny eBay grab bag, ponieważ nie pokaże zawartość przed aukcją.

moda dla puszystych

10. Podróż na Flea Market

Niektóre wielkie okazje można było na pchlich targach i wymiany spotyka. Oczywiście, wiele rzeczy są tak drogie jak w sklepach w centrum handlowym, ale zwykle mają to, co lubię nazywać się „obszar sprzedaży garażu.” Jest to obszar pełen miejsc na uboczu drogi, która jest zarezerwowana dla zwykli ludzie wynająć tanie. Przynoszą swoje niechciane przedmioty do sprzedaży. To jak pójście do 20 sprzedaży garażu w godzinę.

11. I Got It On eBay

eBay ma wiele obszarów „LOT hurtowego” w różnych kategoriach. Sprawdź je regularnie. Można dostać jakieś dobre oferty od ludzi, którzy nie chcą wymienić elementy mają jeden po drugim, lub po prostu ludzi, którzy nie znają wartość tego, co mamy.

12. Zrobiła to w tym filmie

Pamiętaj filmu „40 Year Old Virgin?” dziewczyna głównego bohatera miał niewielką sklepu gdzie oferowane do sprzedaży rzeczy innych ludzi na eBay. Byłbyś w szoku jak wielu ludzi to zrobić.
Artykuł napisany przez: