moda francuska

moda francuska

Paź 23

moda francuska

Ten ruch spowodował jedną grupę wezwać do bojkotu eBay, a inna grupa podobno napisane do Google w nadziei na nich coraz WITRYNY aukcji. Tam leży problem dla sprzedawców, nie ma żywotne miejsce do migracji.

Moment ten ruch był doskonały. Najbardziej pracowity okres w roku dopiero zaczyna. Powrót do szkoły, Halloween, Święto Dziękczynienia i Bożego Narodzenia coraz opłacalne dopiero zaczyna. Kupcy mają sprzedać tej porze roku w celu osiągnięcia zysku. Od września do grudnia jest marka lub czwarta przerwa w większości sklepów. Jeśli nie robią ogromne zyski w tym kwartale, to nie mogą mieć finansów do przeprowadzenia ich przez pozostałą część roku.

Powstaje zatem pytanie, nadal będą w stanie generować zysk? A 27% straty w zysku jest wielkim hitem. Powiedzmy, że jestem kupcem, który zajmuje się Kobiety Clothing. Chcę sprzedać $ 50.00 strój na eBay. Muszę kupić tę sukienkę za 25,00 $. Jest to typowy znak do 100%. W celu zapewnienia wyboru, muszę zakupić każdy rozmiar. Małe, średnie, duże i bardzo dużą, a każdy kolor niebieski czerwony i zielony. Siedem sukienki tak, że klient może znaleźć jedną sukienkę w ich wielkości i koloru. To jest $ 175.00 inwestowane w nadziei, podwajając swoje pieniądze. Teraz mam Oferta – sprawdź teraz! płacić za opłaty sklepowych, opłat przechowywania zdjęć, opłat aukcji, promocyjnych opłat, opłaty, jeśli chcę galeria zdjęć, a kiedy sprzedaje, ja oberwać z opłat za wartość końcową i Pay Pal opłat. Powiedzmy, że mogę sprzedać 4 z 7 sukienki w miesiącu. To $ w wysokości 200,00. Wow, jestem aż 25,00 $ .. Nie, opłaty Przechowuj same były w wysokości 15,00 $ dla najbardziej podstawowego sklepu. I po wszystkich innych opłat, jesteś bardzo prawdopodobne z trochę gotówki.

W tym momencie, jako kupiec mam trzy możliwości. Wynoś się z działalności, zwiększyć swoje ceny, czyli znalezienie miejsca do sprzedaży z niższym obciążeniu.
Artykuł napisany przez: