moda lata 40

moda lata 40

Gru 10

moda lata 40 Spróbuj swoich sił w raftingu, albo spokojne wody, rafting w Colorado River, która płynie wzdłuż podstawy tego wspaniałego kanionu.

Opuszczone miasta

Opuszczone miasta są kolejnym popularnym wyborem podczas robienia wycieczek Las Vegas, z Potosi Ghost Town jest jednym z pierwszych miast duchów w Nevadzie. Początkowo rozstrzygane przez pionierów Mormona, to ich dążenie do samowystarczalności ekonomicznie, które doprowadziły do ??ich wydobycie ołowiu. Około 9000 funtów ołowiu został odzyskany z „Mountain of Lead” 30 mil na południowy zachód od misji w Las Vegas Springs przed trudności wytapiania zmusił pilota kopalni zostać opuszczony w 1857 roku w 1861 roku w Kalifornii zainteresowanych stron ponownie kopalni Potosi, a co teraz nazywa Union Pacific został zbudowany przez obszar w roku 1905. wiele historii zamieszkuje w tych starych miast duchów można odwiedzić podczas wycieczki w Las Vegas.

Secret Garden od Siegfried Roy i Dolphin Habitat

moda lata 40

Zabawa wyborem dla entuzjastów zwierząt na trasie Las Vegas, The Secret Garden jest naturalnym siedliskiem, które pozwala szansę przyjrzeć się bliżej rzadkich ras Siegfried i Roy wykorzystują w swoich nocne pokazy. Ujrzeć słynnej Royal White Tigers, Bengal tygrysy, Panthers i irbis, jak i azjatyckich słoni. Tuż obok na Mirage Hotel można oglądać delfiny odgrywają w środowisku, które jest tak blisko, jak można dostać się do naturalnego w środku pustyni. Jeśli zwiedzanie Las Vegas nie obejmuje tych zabytków w Czym jest uzdrawianie praniczne? planie, można zatrzymać się, aby zobaczyć je w każdym razie, jako wstęp obejmuje obie lokalizacje.

Elvis-A-Rama Muzeum

Ciekaw ogromny hołd jednemu z największych muzycznych gwiazd wszech czasów? Zapoznaj się z Elvis-A-Rama Muzeum na własną Las Vegas Tour i zobacz ponad $ 3 mln warte Elvis pamiątek w ten wyjątkowy hołd umieszczony za Fashion Show Mall.Wśród ważniejszych sztuk w tej kolekcji są 35kt czerwony pierścień gwiazda ruby ??i wiele niestandardowe zaprojektowane hollywoodzkiego filmu stroje nosił. Nawet jego fantastycznych samochodów i łodzi pierwsze narty są na wystawie, wraz z 80 metrowy Elvis-A-Rama mural artysty Roberta Shappy które zostały zauważone jako największego hołd „Króla”.

Z rafy rekina wewnątrz Mandalay Bay Hotel Kasyno, pokazy cyrkowe wewnątrz Circus Circus i tropikalnych ptaków, które mają być widoczne w Tropicana rzadko muszą opuścić swój hotel aby zobaczyć ciekawe zabytki. Ale dla najlepszych w Las Vegas przygodowe, należy zarezerwować sobie Las Vegas informacji turystycznej.

Artykuł napisany przez: