moda mlodziezowa

moda mlodziezowa

Sie 19

moda mlodziezowa

Dlaczego Odwiedź Menorca

Mahon na romantyczna wyspa na Menorca jest port miasto, które oferuje wiele atrakcji.

Po pierwsze, Minorka nie jest obecnie i obecnie partii wyspy, takich jak Ibiza, więc szanse na konieczności ciągłego pocierać ramię z pijanymi i niezdyscyplinowanych turystów jest w dużym stopniu zredukowane. Jest to turystyczny na wyspie, choć i jego atrakcji ciągnąć rodzin i bardziej dojrzałe pary którzy chcą dla odpoczynku na Minorce wspaniałe plaże i istnieje ponad 120 z nich.

Stolica Mahon to miasto portowe, a wiele z jego znaczenie w historii wynika z faktu, że ta osłonięta i naturalne głębokie portu rozciąga 5km śródlądowej i 900 metrów szerokości raz przez wąski cypel. Woda jest czysta i wszelkiego rodzaju rzemiosła można zauważyć, od rzemiosła żaglówek i jachtów do łodzi rybackich, tankowców i innych statków handlowych do hiszpańskiej marynarki rzemiosła.

Jak kawałek centrum miasta port jest wyłożona restauracji i barów, a więc jest to przyjemne miejsce na spacer w pośpiechu mody biorąc w relaksujące widoki i tapas przeskoku z baru lub restauracji do następnego. Ryba prosto z morza to specjalność.

Centralny Mahon dysponuje dynamicznym centrum handlowe i dwa rynki w tygodniu. Przydzielony do rynku jest chroniony plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu można przeglądać podczas gdy dzieci są pod dobrą opieką. Tutaj można znaleźć pamiątki i ubrania i jedzenie i wszystko oczekuje w hiszpańskiej wyspie.

moda mlodziezowa

W samej istnieją dowody brytyjskiej okupacji w 18 wieku, która lewo gruzińskie budynki i codziennie w miesiącach letnich istnieje motyw Organy w kościele Santa Maria Mahon. Wizyta w ratuszu jest warte czasu, jak jest zwiedzanie Cytadeli, a także stary brytyjski fort, który nigdy nie został rozebrany.

Tylko dlatego, że nie jest stroną wyspy nie znaczy, że nie ma życia nocnego. Istnieją kluby nocne i barów, jak można by oczekiwać od hiszpańskiego folku z wysp.

Wszystko wokół wyspy są wspaniałe piaszczyste plaże, niektóre długie i delikatne ze sportów wodnych i innych ustronnych. Nie trzeba iść daleko od Mahon, aby je znaleźć.

Jeśli jesteś w festiwalach istnieje sporo kulminacją festiwalu Matki Bożej Łaskawej w dniach 7 i 8 września rocznie. Tutaj nie będzie procesji, a także wyścigi konne.

Więcej informacji na temat wyspy i Menorca willi do wynajęcia.

Artykuł napisany przez: