moda wloska

moda wloska

Lip 24
moda wloska

Ubezpieczenia domów w Luizjanie – Jak uzyskać najlepsze stawki

Jak tysiące domów w Nowym Orleanie po huraganie Katrina uderzył odkrył, można stracić wszystko, co własne, jeśli nie masz ubezpieczenia domów. Oto jak uzyskać ubezpieczenia domów w Luizjanie w najlepszej możliwej cenie.

Co Kupujący obejmuje ubezpieczenia

Ubezpieczenia domów polityki obejmuje następujące:

cykada-tattoo.pl

Twój dom – ubezpieczenie Kupujący zapłaci do odbudowy lub naprawy domu po to zostały uszkodzone lub zniszczone przez ogień, grad, wandalizm, nieszczelności instalacji wodociągowej, czy aktów natury.

Swój dobytek – ubezpieczenie Kupujący zapłaci zastąpić dowolny osobista własność (odzież, meble, sprzęt, itp), które zostało skradzione lub uszkodzone przez ogień, grad, wandalizm, nieszczelności instalacji wodociągowej lub akty natury.

Dodatkowe koszty utrzymania – ubezpieczenie Kupujący płaci za dodatkowe koszty utrzymania – rachunki hotelowe i restauracyjne – gdy w domu jest uszkodzony lub zniszczony i trzeba zatrzymać się gdzieś indziej, podczas gdy jest naprawiany lub przebudowane.

Osobistej odpowiedzialności – ubezpieczenie Kupujący płaci się opłaty prawne i swojej rodziny oraz koszty sądowe , gdy kogoś zranić lub uszkodzenie ich własności.

Co Kupujący ubezpieczenie nie obejmuje

Wielu mieszkańców New Orleans odkryto zbyt późno, że polityka standardowe ubezpieczenia domów nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych domu przez powodzie. Jeśli mieszkasz w strefie powodzi trzeba wykupić ubezpieczenie powodziowe. Aby uzyskać informacje o tym, gdzie kupić ubezpieczenie powodziowe, na stronie internetowej Narodowego Programu Flood Insurance w: floodsmart.gov.

Niektóre zasady również umieścić limit na ilość pokrycia będą one stanowić dla drogich przedmiotów, takich jak biżuteria, antyki, komputery, itp, więc sprawdzić swoją politykę i zakup dodatkowego ubezpieczenia, jeśli jest to potrzebne.

Gdzie Get Low Cost Louisiana ubezpieczenia domów

Aby uzyskać najlepsze ceny na ubezpieczenia domów trzeba zrobić zakupy porównania. Najprostszym sposobem, aby porównać ceny jest, aby przejść do strony stosunku ubezpieczenia, gdzie można uzyskać ceny z kilku firm ubezpieczeniowych.

Odwiedź http://www.LowerRateQuotes.com/homeowners-insurance.html lub kliknij na poniższy link, aby cytaty domów Louisiana ubezpieczenia od firm najwyższej klasy i zobacz ile możesz zaoszczędzić. Możesz uzyskać więcej porad ubezpieczeń w dziale Artykuły i uzyskać odpowiedzi na pytania od ekspertów ubezpieczeniowych przy wykorzystaniu własnych online usługą czatu.

Autor, Brian Stevens, były agent ubezpieczeniowy i doradca finansowy, który napisał wiele artykułów na temat sposobu, aby uzyskać najlepsze stawki na ubezpieczenia domów w Luizjanie.

Artykuł napisany przez: