moda angielska

moda angielska

Wrz 09

moda angielska

Dzięki Bogu mam parasol! Więc co to jest

Co to jest parasol? Natychmiast wyobrazić wodoodporny daszek trzymać nad sobą podczas burzy. Lubię sobie wyobrazić te całkiem spory te, które nie tylko chronią głowę i ramiona, ale może swoje ubrania, teczki itp wszyscy mamy tego rodzaju parasol. Większość z nas po prostu nie wiemy, gdzie jest w tej chwili.nasz ranking kredytów gotówkowych Ty zorganizowane ludzie tam wiedzą, gdzie jest parasol. Prawdopodobnie masz jeden w samochodzie, domu i miejsca pracy. Reszta z nas ma 2 lub 3 również. Oni po prostu wszystko skończyło się w tym samym miejscu …. lub złamane . Naprawdę nie myślę o naszych parasoli, dopóki nie pada.

moda angielska

Parasol odpowiedzialnością jest to samo pojęcie. Zapewnia dodatkową ochronę od odpowiedzialności cywilnej dla wszystkich ubezpieczonego mienia wymienionego pod parasolem. Czy to ważne? To zależy. Czy masz pracę, oszczędności, aktywa, pieniądze zakopane w ogrodzie? W takim razie tak. Czy czujesz, że byłoby ważne, aby upewnić się, aby zapewnić pomoc finansową, jeśli przyczyną wypadku, gdzie inni zostali ranni lub wyłączone? W takim razie tak.

moda angielska

Najprostszym sposobem, aby zrozumieć, jak parasol działa w większości sytuacji jest dać przykład. Przykład: Ty prowadzisz pojazd i Dziesięcioletni na rowerze pochodzi między dwoma zaparkowanymi pojazdami. Słońce jest w twoich oczach i widzisz go zbyt późno. Nie masz czasu na reakcję. Dziecko jest sparaliżowany do końca życia od pasa w dół. Ubezpieczenie na pojeździe jesteś jazdy ma limitu na osobę. Załóżmy na przykład twoja granica wynosi 250.000 $ za osobę. Szpital ustawa sama przekracza limitu. Ubezpieczenie zapłaci $ 250000 do strażnika dziesięć latek. Firma ubezpieczeniowa nie zapewni żadnej dodatkowej pomocy prawnej, gdy limit zostanie wystawiona. Dziesięć letnia dominująca uzyskuje prawnika do dochodzenia odszkodowania od Ciebie dodatkowych rachunków medycznych i dodatkowych kosztów niezbędnych do opieki nad dzieckiem i teraz w długoterminowej przyszłości.
Artykuł napisany przez: