moda art deco

moda art deco

Lis 27

moda art deco Miejsca do sprzedaży przy niższym obciążeniu nie ma ruchu (jeszcze). Więc zwiększyć swoje ceny. Gdybym zwiększyć swoje ceny, to dlaczego kupić mój produkt on-line? Można go znaleźć w tej samej cenie w sklepie, a nie trzeba płacić za wysyłkę. Tak, mój sprzedaży mogą się zejść tak.

Czy wszyscy zapomnieli korzyści z kupna i sprzedaży on-line? Duży wybór na lepsze niż cen detalicznych. Sprzedaży z niskim narzutem oznacza lepsze zyski i obniżki cen do kupującego.

Jeden blogger napisał: „Myślę, że masz go do góry nogami, gdy stwierdza:

Sukces ich inicjatywy będą mierzone przez działania swoich sprzedawców.

moda art deco

Działania kupujących jest to, co napędza eBay. Dopóki kupujący pokaż górę, sprzedający będzie. „

eBay drogę do miejsca, gdzie jest dzisiaj przez sprzedawców pierwsze przyciąga. Kupujący przychodzą do dużego wyboru, a wrażenie niskich cenach. Kiedy zaczną dowiedzieć się mogą dostać taniej gdzie indziej, sprzedający będzie postępować zgodnie z kupującym, a eBay rozpocznie starają się zabiegać sprzedawców powrotem.

Kolejne 45 dni pokaże. Jeśli można dostać MSN, Yahoo, Google, Amazon, lub jakiś inny duży gracz gra, to aukcja Format handlowe będą nadal dominować e-commerce, a eBay straty to monopol. Jeśli nie, to sposób w jaki ludzie sklep on-line przełączy się wyspecjalizowane strony internetowe, a aukcja Based zakupów nie dominuje e-commerce.

Artykuł napisany przez: