moda hipisow

moda hipisow

Sie 25
moda hipisow

Porady golenia twarzy dla mężczyzn

Golenie jest rzeczywiście inwazyjne aktywności dla mężczyzn. Za pomocą ostrego noża na twarzy wyciąć włosy poprawia wygląd skóry. Istnieje kilka wskazówek, twarzą do golenia dla mężczyzn za zadanie zminimalizować uszkodzenia i poprawić wyniki golenia. Dobry i dokładne golenie może poprawić swój wygląd też. Prawo do mycia twarzy i balsam po goleniu mogą osiągnąć maksymalny zdrowia skóry.

Właściwa Środowisko

Upewnij się, że masz swoje golenie z właściwego środowiska. Należy pamiętać, że są otoczone ostrymi narzędziami, które można hartować swój ważnych narządów, jeśli nie są właściwie traktowane. Upewnić się, że otrzymasz golenie w odpowiednich warunkach. Wymagany jest wystarczająco oświetlenie będąc ogolone. Unikać pokój z latarkami lub światłami od świec. Dzieje się tak dlatego, że nie oświetla pomieszczenie oraz w celu umożliwienia ładnym golenie. Wskazane jest, aby użyć lustra, dzięki czemu nie zostawić plamy włosów w niektórych obszarach. Wykorzystaj konfiguracji trzy lustra w celu zapewnienia, że ??wszystkie kąty są objęte gwarancją. Usiądź na elastycznym siedzeniem, co pozwala odwrócić, kiedy tylko chcesz.

moda hipisow

Ciepła woda

Dobrym golenie wiąże się wiele rzeczy. Jedna z końcówek obejmują ciepłą wodą przed rozpoczęciem golenia twarzy. Woda powinna być gorąca, ale nie upalny. Głównym celem ciepłej wody jest rzeczywiście otwarcie porów skóry i zmiękczyć fuzz. Pamiętaj, aby uczesać swoje włosie się jak nawilżyć twarz. Ma to na celu zapewnienie, że ostrze bierze wszystko.

złuszczać skóry

Trzeba również złuszczać skórę przed golić. Poświęcić trochę czasu, aby wyodrębnić martwy naskórek z twarzy. Dzięki temu można całkowicie pozbyć się wrastające włosy. Biorąc swój czas, aby usunąć martwe komórki mogą zostawić czysta skóra. Najciekawsze z złuszczanie skóry jest to, że jest prawdopodobne, aby osiągnąć znacznie dokładniejsze golenie.

Artykuł napisany przez: