moda hipster

moda hipster

Lis 19

nawilżają twarz

Powinieneś rozważyć nawilżający swoją twarz w celu osiągnięcia znacznie bliżej golenie. Chociaż woda może nawilżają pory deratyzacja małopolska i śląskie skórne, należy również podjąć dalsze kroki. Wykorzystaj zarośla twarzy, które zawierają witaminę C. Usuwa brud i zmiękcza włosy, aby być ogolone. Sprawdzić nawilżające w sklepach internetowych i lokalnych, a otrzymasz najlepsze.

Pędzel do golenia

Rozważ użycie pędzla, aby zastosować krem ??do golenia. Dobry pędzel może rozprowadzić krem ??równomiernie i jest bardziej skuteczne niż używanie rąk. Szczotka również podnieść włosy i pozwala na systematycznym golenie. Szczoteczki powinna mieć miękkie włosie, aby uniknąć zadrapania skóry. Upewnij się, że Twoje włosy nie są w zwojach do wymuszają maszynkę płynnie.

Wybierz jakość Razor

Zastanów się nad wykorzystaniem maszynkę do golenia, a nie jednorazowej maszynki do golenia. Moja rada jest taka Merkur model 180 maszynka do golenia. Można uzyskać dokładne golenie z mniejszym podrażnieniem jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej maszynki do golenia. Należy pamiętać, że prawidłowe nawilżenie może również zminimalizować podrażnienia. Z maszynki do golenia, wystarczy tylko wymienić tanie ostrze. Upewnij się, że zmiany ostrza regularnie lub gdy poczujesz, że staje się nudna. Jeśli to możliwe, należy zmienić ostrza po dwóch lub trzech goleniach. Używać ostrych noży, ponieważ tępe krawędzie mogą powodować podrażnienia.

Unikać Golenie na sucho

Nie powinna promować golenie na sucho. Spróbuj użyć dobrego balsamu do golenia. Gwarantuje to, że twoje włosy są w pełni smarowany co ułatwia cięcie. Smarowane włosów pozwala ostrzami przesuwać w poprzek bez żadnych trudności. To również może zminimalizować ból, ponieważ maszynka jest najrzadziej wchodzić w kontakt z ciałem. Można kupić dobry balsam z lokalnego supermarketu lub po prostu zamówić najlepszej jakości w Internecie.

Artykuł napisany przez: