moda lata 20

moda lata 20

Paź 14
moda lata 20

Oczyścić Your Face po goleniu

Należy rozważyć czyszczenie twarzy po pozbyciu się wszystkich włosków. Unicestwiając twarzy pozwoli na zamknięcie porów i odzyskać z powrotem oryginalny wygląd twarzy. Należy unikać używania tego samego ręcznika użyty na początku, kiedy przygotowują się do golenia. Nowe ręczniki powinny być bardzo czyste. Pamiętaj, że pory skóry są otwarte i zarazki mogą być łatwo przesyłane.

Spłucz maszynki po goleniu

moda lata 20

Upewnij się, że przepłukać noże poprawnie po goleniu. Wskazane jest, aby wziąć maszynkę poprzez bieżącą wodą po każdym przejściu. Dzięki temu każdy skok będzie równie skuteczny jak oryginalny. Wiele osób próbuje wstrząsnąć ostrze do skóry, ponieważ golenie. Chociaż może to być skuteczne, czasami nie działa, jeśli włosy przyklejają się do maszynki i sprawiają, że nieskuteczne. Unikaj używania kawałek szmatki, aby wytrzeć krawędzie ostrza. Może to tępe ostrze i uczynić narzędzie nieskuteczne.

Należy przestrzegać wszystkich tych wskazówek twarzy golenia dla mężczyzn i będzie Ci osiągnąć maksymalny zdrowia skóry.

Wybór odpowiedniego maszynkę do golenia jest bardzo ważne. Można uzyskać bardzo dokładne golenie z najlepszym brzytwa. Merkur model 180 jest doskonałym bezpieczeństwa brzytwa. Posiada antypoślizgowy uchwyt oraz długi obsługiwane który działa dobrze ze wszystkimi rękami zwłaszcza większe dłonie.

Artykuł napisany przez: