moda lata 30

moda lata 30

Gru 04

moda lata 30

Tour Las Vegas i odkryć więcej niż tylko kasyna

Rezerwacji wycieczki w Las Vegas może otworzyć możliwości do więcej niż po prostu odwiedzić kilka kasyn i łapanie nocne praca magisterska pomoc pokazy, choć te nadal są ciekawe rzeczy do zrobienia podczas wizyty w Vegas. Co jeszcze można zrobić, niż siedzieć przy stole blackjacka lub automacie? Cieszę się, że pytasz. Spójrzmy.

Las Vegas (często skracane do nieformalnie „Vegas”) jest jednym z najbardziej dynamicznych miast świata. To „na nowo” się jako znanego na całym świecie wakacje, zakupy, rozrywki, hazardu i przeznaczenia. W skrócie, jest stała hotspot dla jadalnia, spędzać wakacje i zakupy na przestrzeni lat. Znacznie więcej niż tylko kasyn.

Wielki Kanion

Dla geograficznie wyzwał będziesz zadowolony, aby pamiętać, że odwiedzicie Grand Canyon jest dostępna podczas gdy na zwiedzanie Las Vegas. Park został założony w Grand Canyon National Monument w 1908 roku przez prezydenta Theodore Roosevelt, i stał się parkiem narodowym w 1919 roku.

Grand Canyon odwiedzamy dziś jest darem od przeszłych pokoleń. Jest to ogromny kanion wyrzeźbiony w ciągu kilku milionów lat przez rzekę Kolorado. Jednym z najbardziej spektakularnych przykładów erozji gdziekolwiek na świecie, Grand Canyon nie ma sobie równych w niezrównanych widoków, jakie oferuje zwiedzającym na obręczy. Odwiedź południowej krawędzi Wielkiego Kanionu i zobaczyć, gdzie się te wszystkie świetne zdjęcia na kartach pocztowych, lub na wycieczkę Śmigłowiec 4000 stóp w dół do podstawy i piknik.

Podczas gdy tam można trochę czasu, aby zbadać niektóre American Indian ziemi. Wielki Kanion jest jednym z najbardziej popularnych miejsc kempingowych i pieszych, a to więcej niż 217 mil długości. W najwęższym miejscu to zaledwie 4 mile w poprzek, a niektóre kawałki nim rozciągnąć ziewanie 18 mil szerokości.
Artykuł napisany przez: